Hizmetler

ANAHTAR TESLİM İNSAAT

Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan yapi kaya, entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim hizmet vermektedir.

Yapı kaya, hem yurt içi hem de yurt dışı projelerinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A’dan Z’ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Yapı kaya, gayrimenkul geliştirme alanında kaliteli ve çok özel projelerle bir taraftan konut alıcılarına iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunarken, diğer taraftan yatırım yaptığı bölgelerin gelişmesine ve güzelleşmesine de katkıda bulunmaktadır.

Yapı kaya, yeni projeleri planlarken ve geliştirirken, geleceğin yaşam tarzları, yeni imar planları, şehir planlaması ile ilgili kararları ve piyasa trendlerini de yakından izleyerek güncel bilgiler doğrultusunda projeleri gerçekleştirmektedir.

PROJE YÖNETİM

Yapı kaya projelerinde yüksek kaliteli üretim teknolojisi ve malzeme ile birlikte özgün tasarımları bir araya getirmekte, projelerin öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuyla çalışmaktadır.

Yapı kaya’nın proje yönetim faaliyetleri kapsamında, maliyet kontrolü, zamanlama, kalite güvencesi ve kalite kontrolü, taşeronların etkin bir şekilde denetlenmesi ve inşaat malzemesi satın alımında fiyat avantajlarından yararlanılması bulunmaktadır.

RESTORASYON

Yapı kaya, tarihi binaların restorasyon ve yenileme işlerini de üstlenmekte, ülkemizin tarihi mirasının birer parçası olan bu binaların korunması ve dış cephelerinin yanı sıra iç mekanlarda yer alan tüm detayların da aslına uygun olarak yeniden yapılması ile ilgili hizmetler vermektedir.

DEKORASYON

Yapı kaya yaşam alanlarınızı daha güzelleştirmek için sizlere çözüm üretiyor. Firmamızdaki geniş ürün yelpazemizle kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Hayalinizdeki mekanı bize anlatın ve gerisini alanında uzman çalışanlarımıza bırakın. Hayallerinizdeki yaşam alanını sizlere sunalım. Üstelik zamanınızın kıymetli olduğunu biliyoruz ve işimizi en iyi şekilde ve kısa sürede yetiştirmek için uğraşırız. Düzenli ve disiplinli bir çalışma metodumuz vardır. Tadilat sonrası mekanınızı size temiz bir şekilde teslim ederiz.

Dekorasyon alanında kendimize güveniyoruz ve yüksek kalite ve estetiğe önem veriyoruz.
Ekonomik bütçenizi göz önünde bulundurarak uygun çözümler sunarız. Yapı kaya olarak yapmış olduğumuz çalışmaların garantisini veririz.

Deneyim ve tecrübelerimizle her projeyi en iyi kalitede, en düşük maliyet ile en kısa sürede tamamlanmasını sağlarız.

Kısacası; Müşterilerimize keyifle yaşanır mekanlar sunarız…